آموزش آنلاین بازی کردن PES6 در سرور PES6.ir

توجه کنید که انجام مراحل زیر فقط یک بار هنگام ثبت نام در سرور لازم است و در دفعات بعدی ورود به سرور کاملا ساده می‌باشد.

مرحله اول:
پس از اینکه از نصب و اجرای کامل بازی اطمینان حاصل کردید، ابتدا میبایست برنامه اختصاصی ویندوز مارا از این لینک دانلود کنید.
مرحله دوم:
بعد از دانلود و اجرای نرم افزار، سریال بازی خود را در قسمت سمت راست صفحه مشاهده می‌کنید، توسط سریال بازی خود و نام کاربری و پسورد دلخواه، در بخش ثبت نام سایت ثبت نام خود را انجام دهید. در صورتی که ثبت نام شما موفقیت آمیز باشد باید پیغام Registration Complete را مشاهده نمایید.
مرحله سوم:
در داخل برنامه ویندوز اختصاصی PES6.ir، یکی از stun server ها (ترجیحا هر کدام که پینگ کمتری دارد) را انتخاب کنید و گزینه ذخیره را فشار دهید، در صورتی که با پیغام "تغییرات با موفقیت انجام شد!" مواجه شدید کار تمام است و می‌توانید مرحله بعدی را مطالعه کنید.
اما در صورتی که پیغام
"به علت تنظیمات ویندوز شما، امکان ذخیره فایل هاست وجود ندارد، لطفا در پنجره ای که باز می‌شود، ابتدا فایل را در مکان دیگری ذخیره کنید و سپس به صورت دستی به C:\Windows\System32\drivers\etc .انتقال دهید"
را مشاهده کردید، باید یک مرحله دیگر نیز انجام دهید و آن کپی کردن فایل hosts به داخل مسیر گفته شده می‌باشد.

دقت کنید که بعد از انجام صحیح این مرحله و بازکردن مجدد برنامه ویندوز PES6.ir، باید در برنامه اختصاصی ویندوز PES6.ir در بخش Current Hosts، نام سرور PES6.ir را مقابل Game Server مشاهده کنید، در غیر اینصورت یک بار دیگر این مرحله را مرور کنید.
مرحله چهارم:
در این مرحله کافیست وارد بخش network بازی شوید و پس از تایید پیام خوشامدگویی، در کادر پسورد، نام کاربری +خط فاصله+رمز عبور خود را وارد نمایید. به عنوان مثال در صورتی که نام کاربری شما PES6 و رمز عبور شما 123abc باشد، باید عبارت PES6-123abc را در داخل کادر پسورد وارد کنید.
login example PES6
توجه کنید که کوچک و بزرگ بودن حروف هم برای پسورد و هم برای نام کاربری، مهم است و در صورتی که کوچک و بزرگ بودن حروف را رعایت نکنید توانایی ورود به سرور را نخواهید داشت.
مرحله پنجم:
پس از ورود موفقیت آمیز به سرور، در اولین ورود باید یک پروفایل برای خود ایجاد کنید و یک نام برای آن وارد کنید، توجه کنید که این نام به نام کاربری که برای لاگین استفاده می‌کنید ارتباطی ندارد و می‌توانند دو نام متفاوت باشند، نامی که به کاربران دیگر نمایش داده می‌شود نام پروفایل شماست که در اولین ورود تعیین می‌کنید.
پس از ایجاد یک پروفایل، بایستی نام پروفایل داخل بازی خود را به ربات تلگرامی ما به آی دی @pes6_online_bot توسط گزینه "ارسال نام کاربری" ارسال کنید. ثبت نام در ربات تلگرام ما امکاناتی همچون مشاهده آمار، مشاهده بازی های اخیر، اطلاع رسانی شروع کاپ ها، نتایج زنده و... را به شما می‌دهد.
ثبت نام شما بعد از انجام این مراحل کامل است و می‌توانید بازی کنید. برای هماهنگی بازی ها با سایر کاربران می‌توانید از گروه تلگرام ما استفاده کنید.

ویدیوی آموزشی:


از بازی در سرور PES6.ir، اولین سرور اختصاصی PES6 در ایران لذت ببرید...